השירותים שלנו

בניית אתרים רספונסיביים


בעולם טכנולוגי בו כל דקה חשובה, ישנן מגוון צורות גלישה. עיצוב רספונסיבי דואג ומגדיר לרכיבים באתר להתאים את עצמם מבחינת המיקום והגודל שלהם אל גודל המסך, כך שהאתר יראה באופן המקסימילי. בעזרת בניית אתר בעיצוב רספונסיבי האתר נראה היטב בכל מכשיר ובכל דפדפן.


בניית חנויות וירטואליות


האינטרנט הוא הקניון הגדול ביותר בעולם, ולכן בניית חנות וירטואלית היא הכרחית להתפתחות העסק. בשביל שהחנות תמכור טוב, היא צריכה להיות בנויה טוב. כאן ב STAR CLICK נשמח לתרום לכם מניסיוננו.


בניית אתרי תדמית


היום אין עסק שאין לו אתר אינטרנט. אתרי תדמית הם אתרי מידע שיווקיים, המשמשים למעשה כחלון הראווה של העסק שלכם ברשת האינטרנט. אנחנו בSTAR CLICK נבנה לכם פנים וירטואליות שישווקו אתכם בצורה הטובה ביותר.


איחסון אתרים


לאחר שהאתר נבנה StarClick נותנת לכם גם שירות של איחסון ותחזוקת אתרים והכל במקום אחד.


עיצוב אתרים


עיצוב האתר הוא זה שיכריע הרושם הראשוני, הוא זה שיפתה את הגולש להמשיך להשתמש באתר, לעיצוב חשיבות מכרעת בהצלחתו של האתר שלכם. אצלנו ב STAR CLICK נעצב לכם את האתר הנכון ביותר שקולע ומשרת בדיוק את מטרותיכם.


מערכת ניהול תוכן


היום השוק משתנה כל הזמן, גם האתר שמייצג את העסק חייב להיות דינמי ולהשתנות עם השוק. וורדפרס הינה מערכת ניהול תוכן דינמית שמאפשרת לך לעדכן את האתר באופן שוטף ולהוסיף לו מאפיינים ויכולות חדשות.


אפיון אתרים


הבסיס לבניית כל פרוייקט טכנולוגי וכן אתרי אינטרנט הוא קודם כל אפיון. האפיון נועד ליישם את הרעיון שבראשו של הלקוח ולהוציא לאור אתר אינטרנט מקצועי עם הפונקציות והעיצוב בו חשק הלקוח.